Оголошення

Оголошення про проведення громадьких обговорень (слухань)

Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙ БІ СІ» (ЄДРПОУ 21231169) виносить на відкрите обговорення мешканців с.м.т. Пересічне питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: Сонячна електростанція СЕС Пересічне ТОВ «АЙ БІ СІ», розташований за адресою: с.м.т. Пересічне, вул. Сумський шлях, 1Р.

Вказана сонячна станція наземного типу, буде побудована та введена в експлуатацію в четвертому кварталі 2019 року.

В зв’язку з цим, згідно із Законом України «Про електроенергетику», при розрахунку «зеленого» тарифу сонячної станції,  яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, повинен бути застосований наступний коефіцієнт «зеленого» тарифу: 2,79 — для наземної СЕС.

Прогнозований розмір «зеленого» тарифу становитиме 0,15 євро/кВт*год (без ПДВ).

Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного оголошення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «АЙ БІ СІ» (ЄДРПОУ 21231169).

Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «АЙ БІ СІ» (ЄДРПОУ 21231169) будуть проведені відкриті обговорення, з приводу встановлення «зеленого» тарифу на об’єкті: Сонячна електростанція СЕС Пересічне ТОВ «АЙ БІ СІ», що розташований за адресою: с.м.т. Пересічне, вул. Сумський шлях, 1Р, які пройдуть із залученням місцевих мешканців с.м.т. Пересічне, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування  05 листопада 2019 року об 11:00.

Адреса проведення відкритих обговорень:

62364, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Пересічне, вул. Сумський Шлях, 1К.

Усіх охочих прийняти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію. З цього та будь-яких інших питань звертайтеся за телефоном: (097) 8-200-100  або електронною поштою: ibc.ses.kh@gmail.com