Наша історія

Наша історія

Наша компанія була створена шляхом реорганізації Акціонерного товариства «АЙ БІ СІ» в товариство з обмеженою відповідальністю. Акціонерне товариство було створено 6 грудня 1993 року та зареєстроване розпорядженням  Виконавчого комітету Харківської міської Ради народних депутатів № 6383 від 06.12.1993 року.

У той період ми займалися такою діяльністю:

— Гуртова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням;

— Ремонт комп’ютерів і периферійного устаткування;

— Гуртова торгівля іншими машинами й устаткуванням;

— Комп’ютерне програмування;

— Консультування з питань інформатизації.

Тоді ТОВ «АЙ БІ СІ» вело діяльність як обслуговуюче підприємство для спільного українсько-французького підприємства «АБС» та розгалуженої мережі приватних підприємців з ремонту та передпродажної підготовки обчислювальної та офісної техніки. 

У той час, як ТОВ СП «АБС» здійснювало імпорт вказаної техніки з Європи та передавало її ТОВ «АЙ БІ СІ» для підготовки до продажу та, в разі необхідності, передпродажного ремонту. Подальший продаж товарів здійснювався як ТОВ СП «АБС», так і через мережу фізичних осіб-підприємців в торгівельних центрах м. Харкова. 

Також ми здійснювали гарантійне та післягарантійне обслуговування проданої техніки та периферійного устаткування.

Однак після запровадження так званого “зеленого” тарифа та інших законодавчих змін в Україні склалися сприятливі умови для інвестування в будівництво побутових та промислових фотоелектричних сонячних електростанцій. Нормативно-правова база що зараз діє сприяє для розвитку бізнесів з виробництва електроенергії, що виробляється сонячними електростанціями.

Через це ми вирішили інвестувати у проект створення власної СЕС. Це рішення було ухвалено у 2016 році. Тоді ж ми модифікували співпрацю з ТОВ СП «АБС», яке почало завезення на Україну необхідного устаткування. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Самостійно імпортувати сонячні панелі та мережеві інвертори ми розпочали у 2017 році. Постачальником ми обрали SOLAR DISTRIBUTION S.A.R.L., WORLDWIDE ENERGY & MANUFACTURING (NANTONG) CO. LIMITED.

На першому етапі діяльності ми обрали підхожі площини дахів та земельну ділянку, щодо яких було заключено договори оренди (дах будівлі за адресою: м. Харків, вул. Металіста, б.6, дахи будівель та земельна ділянка за адресою: смт. Пересічне, Харківська область, вул. Сумський Шлях, 1Д). Для обслуговування СЕС Товариство також придбало будівлю за адресою: смт. Пересічне, вул. Сумський Шлях, б.1К.

Наразі ми ремонтуємо та обслуговуємо електричне устатковання, виробляємо електроенергію, передаємо та розподіляємо електрику та торгуємо електричною енергією.

Під будівництво наших СЕС ТОВ «АЙ БІ СІ» залучило кошти від іноземної компанії. Це дозволило розпочати закупівлю сонячних панелей, мережевих інверторів та необхідних для будівництва СЕС матеріалів, будматеріалів та комплектуючих.

Нами вже пройдено декілька важливих етапів на цьому шляху:

— Отримано технічні умови на підключення двох СЕС до електромереж;

— Виконано проектні роботи, і ці проекти затверджено у відповідних підрозділах «Харківобленерго»;

— СЕС за адресою: м. Харків, вул. Металіста, б.6 змонтовано та введено в технічну експлуатацію; 

— СЕС за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Пересічне, вул. Сумський Шлях, 1к змонтовано та введено в технічну експлуатацію;

— ТОВ «АЙ БІ СІ» отримана ліцензія на генерацію електроенергії.

Нині у наших планах оформлення договору з ДП «Енергоринок» на продаж згенерованої електроенергії, подальше обслуговування діючих електростанцій та, звісно, отримання прибутку.